امروز دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸

خرید و چیدمان صحیح وسایل فارم پرورش زالو

خرید و چیدمان صحیح وسایل فارم پرورش زالو

خرید و چیدمان صحیح وسایل فارم پرورش زالو / ایران زالو دات کام
 

خرید و چیدمان صحیح وسایل فارم پرورش زالو

در این مقاله قصد داریم در زمینه خرید و چیدمان صحیح وسایل فارم پرورش و تکثیر زالو طبی صحبت کنیم در اولین قدم بایستی نسبت به تهیه لیست وسایل و تجهیزات مورد نیاز اقدام کرد که این وسایل با توجه به تعداد ، نوع و اندازه مورد نیاز خودتان دسته بندی می شوند.

  خرید و چیدمان صحیح وسایل فارم پرورش زالو / ایران زالو دات کام

تعداد ، نوع ، اندازه

به عنوان مثال تعداد وسایلی که بایستی خریداری کنیم باید با تعداد زالوی خریداری شده نسبت داشته باشد و یا نوع وسایلی که می خواهیم بخریم از جنس ها و یا شکل های متفاوتی می‌تواند باشد اندازه وسایل نیز بایستی متناسب با مکان و یا تعداد زالوی ما متفاوت است.

تحقیق و مشورت

نکات بسیار زیادی در زمینه خرید و چیدمان صحیح وسایل فارم وجود دارد که بایستی قبل از انجام هر فعالیتی به آن نکات توجه ویژه داشت به عنوان مثال قبل از خرید هر نوع وسیله و یا حتی خرید زالو تحقیقات لازمه را انجام دهید و یا اینکه انتخاب وسایل و تجهیزات با توجه به شرایط مکان شما بایستی انجام شود چرا که خرید وسایلی که سنخیتی با مکان شما ندارد باعث مشکلات احتمالی در حین کار خواهد شد.

خرید و چیدمان صحیح وسایل فارم پرورش زالو / ایران زالو دات کام

آماده سازی

موضوع بعدی که در زمینه خرید و چیدمان صحیح وسایل فارم پرورش زالو حائز اهمیت میباشد خرید تمام وسایل و تجهیزات مورد نیاز پرورش زالو و سپس انتقال یکجای آنها به محل فعالیت می باشد با این کار هزینه حمل و نقل و جابجایی کمتری را پرداخت خواهید کرد قبل از جابجایی نیز محل فعالیت را آماده سازی کنید آماده سازی مکان فعالیت پرورش زالو موارد مختلفی دارد که از آن جمله می توان به زیر سازی و سیمان کاری ، لوله کشی ، برق کشی ، فاضلاب ، تهویه و سایر موارد اشاره کرد.

چیدمان صحیح

از موارد مهمی که بایستی به آن توجه ویژه ای داشت نحوه چیدمان وسایل به صورت صحیح و اصولی می باشد که چیدمان را بایستی در آموزش‌های لازمه آن را فرا بگیرید و بعد از انجام تمامی موارد فوق به دنبال رفع مشکلات و عیوب احتمالی در فارم خود باشید چرا که بعد از ورود زالوها به محل پرورش زالو ، بایستی کمتر رفت و آمد و سر و صدا شود.

خرید و چیدمان صحیح وسایل فارم پرورش زالو / ایران زالو دات کام

امیدواریم با این مقاله کوتاه که در مورد نحوه خرید و چیدمان صحیح وسایل فارم پرورش زالو بود مطالب مفیدی فرا گرفته باشید.
چنانچه در این زمینه سوال و یا مشکلی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید و یا اگر بدنبال آموزش تخصصی چیدمان و نکات قبل از شروع بکار و… هستید پیشنهاد می کنیم از پکیج ارزشمند ما که در زمینه آموزش پرورش و تکثیر زالو بصورت قدم به قدم می باشد استفاده نمایید.

2 نظر ارسال شده. نفر بعدی شما باشید!

 • صابر محمدی ارکانی گفت:

  قبل از اینکه وسیله بخریم و بچینیم باید چکار کنیم که اشتباه نداشته باشیم
  شما پشتیبانی هم دارید
  منظورم بصورت یکساله هست که ما رو تا یکسال حمایت کنید
  قیمت پشتیبانی چنده؟

   
  • admin گفت:

   سلام.
   دوست من در مورد آموزش میتونید از پکیج آموزشی ما استفاده کنید .
   در مورد پشتیبانی هم میتونید تماس بگیرید تا در این زمینه صحبت کنیم.

    
 • پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *