محصولات ایران زالو

روغنهای خراطین ، زالو ، میکس ،و…

همانطور که می دانید روغنهایی که کاربرد زیبایی ، سلامت و جنسی دارند دارای تنوع بسیاری هستند در این صفحه بطور کلی معرفی محصولات ایران زالو در زمینه انواع روغنها را ارائه می دهیم.

روغن خراطین اصل

روغن خراطین اصل که کاربردهای متنوع و بسیاری دارد برای مواردی مانند زیبایی پوست و حجم دهی و جوانسازی استفاده می شود روغن خراطین ارائه شده در ایران زالو با کیفیت تضمینی و در چندین سایز ارائه می گردند. بعنوان مثال بیشترین فروش در سایزهای 40 سی سی و 70 سی سی  و 120 سی سی می باشد. پیشنهاد می گردد اطلاعات تکمیلی هر محصول را بصورت کامل در صفحه همان محصول مشاهده نمایید.

روغن زالو اصل

روغن زالو اصل برای مواردی همچون سلامت و زیبایی پوست دست و صورت استفاده می گردد و این روغن نیز مانند روغن خراطین برای حجم دهی هم استفاده می شود روغن زالوی اصل با کیفیت تضمینی توسط ایران زالو ارائه می گردد فروش روغن زالو در سه سایز 40 سی سی و 70 سی سی  و 120 سی سی می باشد. پیشنهاد می گردد اطلاعات تکمیلی هر محصول را بصورت کامل در صفحه همان محصول مشاهده نمایید.

روغن میکس خراطین زالو

روغن میکس خراطین زالو ترکیبی از هر دو روغن خراطین و زالو به نسبت مساوی و یا 3 به 7 می باشد که این روغن میتواند خواص و مزایای هر دو روغن را همزمان داشته باشد و نقاط ضعف هر دو را پوشش دهد طبق تجربه روغن میکس خراطین زالو برای آقایان تاثیرگذاری بالاتری دارد.پیشنهاد می گردد اطلاعات تکمیلی هر محصول را بصورت کامل در صفحه همان محصول مشاهده نمایید.

روغنهای آرگان ، روغن براهمی ، روغن کندش

هر سه روغن آرگان و براهمی و کندش برای مو بسیار تاثیرگذار بوده به نوعی معجزه می کنند  البته روغن آرگان کاربردهای دیگری نیز برای پوست و ناخن دارد. تمامی روغنها با کیفیت بالا و تضمینی در سایز 120 سی سی ارائه می گردند. پیشنهاد می گردد اطلاعات تکمیلی هر محصول را بصورت کامل در صفحه همان محصول مشاهده نمایید.