مشاوره پرورش زالو /ایران زالو دات کام

مشاوره پرورش زالو

 

مشاوره پرورش زالو

چنانچه قصد دارید که در کار تکثیر و پرورش زالو فعالیت نمایید مشاوران ما جهت مشاوره پرورش زالو طبی در خدمت شما می باشند.
همانطور که می دانید حرفه پرورش زالوی طبی چند سالی می شود که به طور جدی تر بدان پرداخته شده و با توجه به اینکه روز به روز بازار خرید و فروش و داد و ستد این جاندار کوچک گرمتر می شود افراد متعددی وارد فعالیت در این زمینه می گردند.

مشاوره پرورش زالو / ایران زالو دات کام
این نکته را حتما فراموش نکنید که برای ورود به فعالیت در یک زمینه خاص که در آن هیچگونه اطلاعات و تجربه ای ندارید بدون حمایت افراد با تجربه امکان پذیر نمی باشد.
متاسفانه در زمینه پرورش زالوی طبی در کشورمان ، اغلب افراد با اتکا به اطلاعات ابتدایی و مطالب تئوری که از اینترنت ، کتب مربوطه ، مجلات ، فضای مجازی و… کسب کرده اند کار پرورش زالو را شروع کرده و اکثرا ناموفق بوده و بعد از مدتی از ادامه فعالیت صرف نظر می کنند.
دوستان گرامی مطمئن باشید افرادی که در هر زمینه تولیدی و … به موفقیت های بزرگ رسیده اند اطلاعات با ارزش و راز موفقیت خود را به رایگان در اختیار کسی قرار نمی دهند مشاوره پرورش زالو و تکثیر زالو از این قائده مستثنی نمی باشد.
ما در ایران زالو با توجه به تجربه و اطلاعات خود با قیمتی مناسب مشتریان را راهنمایی و مشاوره خواهیم داد و تا موفقیت و کسب سود پشتیبان شما خواهیم بود.
آموزش صفر تا صد و مشاوره پرورش زالو به شما کمک مینماید در این زمینه موفقیت کامل داشته باشید ما همیشه پاسخگوی تماس شما خواهیم بود.

پیشنهاد ایران زالو:  وسایل مورد نیاز برای راه اندازی فارم پرورش زالوی طبی

تماس با ما… کلیک کنید

2 پاسخ
  • admin
   admin می گوید

   سلام.
   برای راه اندازی با تعداد کم (زیر ۱۰۰۰ قطعه ) بین ۸ الی ۱۰ میلیون نیاز هست.
   هزینه تجهیزات و زالوها ( بچه زالو یا زالو سوزنی)

    
   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *