محصولات ما

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

فروشگاه محصولات
فرق روغن خراطین اصل و تقلبی و تکنیکهای تشخیص آن

فرق روغن خراطین اصل و تقلبی و تکنیکهای تشخیص آن

فرق روغن خراطین اصل و تقلبی و تکنیکهای تشخیص آن را با دقت در این صفحه مطالعه کنید گروه ما مشاوره رایگان نیز ارائه می دهد.

در فایل تصویری زیر به نکات مهمی در مورد نحوه شناخت روغن خراطین اصل و تقلبی و بی کیفیت اشاره کرده ایم که پیشنهاد میکنیم حتما این ویدئو را مشاهده نمایید.

همانطور که میدانید ۳ موضوع مهم رنگ روغن ، غلظت روغن و بوی روغن خراطین آن از مهمترین راههای شناخت این محصول در بازار می باشد البته این روش شناخت محصول برای روغن زالو نیز کاربرد دارد.

خرید روغن خراطین اصل و روغن زالو اصل و کرم بوتاکس طبیعی

1- تفاوت روغن خراطین اصل و تقلبی در چیست؟

در 3 پارامتر اصلی رنگ – غلظت و بوی روغن می باشد.

2- روغن خراطین با روغن زالو چه تفاوتی دارد؟

این دو محصول کاملا متفاوت بوده و کاربردهای مختلفی دارند اما تاثیرات مشابهی نیز برای مصارف پوستی دارند. روغن خراطین از کرم خراطین (ایزینیافتیدا) و روغن زالو از زالوی طبی تحت شرایط خاص بدست می آید.

3- فرق روغن خراطین مردانه و زنانه چیست؟

کاربردهای روغنهای خراطین در مردان و زنان از جنبه هایی متفاوت می باشد و با توجه به نوع پوست و جنسیت آقایان و خانمها ، روغنها درپکیجهای مختلف عرضه می گردد.

4- فرق روغن خراطین با ارگان در چیست؟

این دو محصول تفاوتهایی بسیار زیادی با هم دارند اما تاثیرات مشابه یکدیگر نیز دارند که غالبا برای موها و پوستها استفاده می شوند. روغن آرگان برای پوست ، مو و ناخن کاربردهای بسیار زیاد و گسترده ای دارد. این محصول در ایران زالو موجود می باشد.


‫2 نظر

  • M گفت:

    چگونه روغن خراطین مردانه را از زنانه تشخیش دهیم

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.