منوی محصولات و آموزشی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

فروشگاه محصولات
مصرف روغن زالو در بارداری 1 تا 9 ماهگی

مصرف روغن زالو در بارداری 1 تا 9 ماهگی

مصرف روغن زالو در بارداری 1 تا 9 ماهگی اگر برای عضوهایی بغیر از شکم و پستان باشد مشکلی ندارد و طبق نظر پزشکان طب سنتی بر روی تمامی عضوها بغیر از مواردی که گفته شد میتوان مصرف کرد.

09189644436 هـاشمـی
+ کانال روغن خراطین و زالو
+ پیام مستقیم به مـا در ایتا

کانال ایتا محصول سالم
مصرف روغن زالو در بارداری

مصرف روغن زالو در بارداری

روغن زالو یکی از روغن‌های طبیعی است که از کرم زالو استخراج می‌شود. این روغن به دلیل دارا بودن خواص مفید برای پوست و مو، به عنوان یکی از روش‌های طبیعی مراقبت از پوست و مو مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما یکی از سوالاتی که ممکن است برای برخی از خانم‌ها که در دوران شیردهی یا بارداری هستند، پیش بیاید این است که آیا مصرف روغن خراطین برای آن‌ها مناسب است یا خیر؟

روغن خراطین اصل
مصرف روغن زالو در بارداری

با توجه به تحقیقات انجام شده و نظر متخصصان، مصرف روغن زالو و یا خراطین برای خانم‌های شیرده یا باردار هیچ مشکلی ندارد. به عنوان یک روش طبیعی برای مراقبت از پوست و مو، این روغن حتی برای سینه نیز قابل استفاده است. با این حال، در صورت استفاده از روغن زالو و خراطین برای سینه به منظور سفت کردن و افزایش حجم آن، توصیه می‌شود که در هنگام شیر دادن به نوزاد، قسمتی از سینه که وارد دهان نوزاد می‌شود، از روغن پاک شود. زیرا استفاده از روغن زالو یا خراطین برای این منظور، باعث می‌شود که آلودگی وارد بدن نوزاد شود و باعث مشکلاتی برای نوزاد شود.

روغن خراطین و روغن زالو
مصرف روغن زالو در بارداری

در مورد استفاده از روغن خراطین در طول دوران بارداری، متخصصان زنان و زایمان توصیه می‌کنند که این روغن به صورت مستقیم بر روی شکم و پستان مالیده نشود. اما استفاده از آن بر روی سایر قسمت‌های بدن در طول دوران بارداری مشکلی ندارد و می‌تواند به عنوان یک روش طبیعی برای نرم و مرطوب کردن پوست استفاده شود.

با توجه به اطلاعات فوق، مشخص است که روغن خراطین برای خانم‌های شیرده یا باردار هیچ مانعی برای مصرف ندارد. با این حال، در صورت استفاده از آن به منظور سفت کردن و حجم دادن به سینه در طول دوران شیردهی، توصیه می‌شود که در هنگام شیر دادن به نوزاد، قسمت‌های پاک شده از روغن خراطین به نحو مناسبی تمیز شود تا هضم شیر نوزاد تحت هیچ شرایطی مختل نشود.

روغن خراطین و روغن زالو-مصرف روغن زالو در بارداری
مصرف روغن زالو در بارداری

بدین ترتیب، با رعایت این نکات و استفاده متعقل از روغن خراطین، می‌توان به بهبود و مراقبت از پوست و مو در دوران شیردهی و بارداری کمک کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *