محصولات ما

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

فروشگاه محصولات
زالو طبی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

زالو طبی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

زالو طبی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

شاید برای شما هم سوال باشد که زالو طبی چیست و چه کاربردهایی دارد؟
از گذشته‌های دور و از پزشکان حاذق مانند لقمان حکیم و ابن سینا نقل شده است که استفاده از علق یا همان زالوی طبی می تواند کمک بسیار بزرگی در درمان و یا پیشگیری و یا کنترل بسیاری از بیماری ها و مشکلات پوستی و عروقی نماید.


اما سوال اینجاست که زالوی طبی چیست و چطور می توان به آن اطمینان کرد خوشبختانه زالوی طبی اگر از نژاد مطلوبی باشد هیچ گونه ضرر و زیانی برای موجودات زنده دیگر مانند دامها و انسان نداشته و بالعکس دارای سود و مزیت های بسیار زیاد برای ما می باشد.
زالوهای طبی در نژادهای مختلفی در سطح دنیا شناخته شده اند که مهمترین این نوع زالو ها در ۳ نژاد مطرح هیرودومدیسینالیس ( مدیسا) و هیرودواورینتالیس ( اورینتال) و هیرودو وربانا ( وربانا) می باشد .
پرورش دهندگان و همچنین مصرف کنندگان این نوع زالوها که پزشکان طب سنتی و مراکز زالو درمانی هستند از این سه نژاد برای زالو درمانی استفاده می کنند و نباید در این زمینه ترسی داشت.


زالوی طبی برای درمان بیماریهای بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد از جمله میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
بیماریهای پوستی
بیماریهای قلبی و عروقی
واریس پا
سردردها و میگرنها
عفونتها
بعضی از مشکلات جنسی آقایان و خانمها
زیباسازی پوست صورت
و….

شاید به ظاهر این موجود چندش آور و ترسناک باشد اما این پزشک کوچک و مفید هیچگونه ترس و ضرر و زیانی نداشته و همه مردم بعد از استاده از آن به تاثیر گذاری این موجود اعتراف نموده اند.
اگر قصد زالو درمانی دارید و یا میخواهید در این زمینه تحقیق کنید بهتر است با اطمینان خاطر وارد زالو درمانی شوید و هیچگونه ترسی به خود راه ندهید ولی قبل از استفاده از زالو بهتر است با یک پزشک نیز مشورت نمایید.
ما فروشنده زالو و فرآورده های آن مانند روغن زالو و صابون زالو هستیم جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات زالو متوانید مقالات را مطالعه نمایید.


شماره همراه : هاشمی ۰۹۱۸۹۶۴۴۴۳۶
لینک و آدرس گروه تلگرام – اینستاگرام و… در بخش ” تماس با ما ” درج شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.