جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

میزان سرمایه اولیه و سودآوری پرورش زالو + آموزش نکات کاربردی 1401

در این صفحه بصورت تخصصی به میزان سرمایه اولیه و سودآوری پرورش زالو + آموزش نکات کاربردی پرداخته شده است درآمد پرورش زالو با رعایت نکات مهمی امکان پذیر است

درآمدزایی و سودآوری پرورش زالو و میزان سرمایه اولیه مورد نیاز برای پرورش زالو چقدر است؟ و با چه میزان سرمایه ای میتوان در این شغل شروع به فعالیت کرد؟

آموزش پرورش زالو- سرمایه اولیه و سودآوری پرورش زالو
سرمایه اولیه و سودآوری پرورش زالو

به طور قطع نمی توان مبلغ دقیقی در این مورد نام برد چرا که این حرفه را می توان به روش های گوناگون و با حجم متنوعی انجام داد.
پیشنهاد میکنیم این صفحه را بدقت مشاهده نمایید و در سایر مقالات نیز اطلاعات جامع و مفیدی درج شده است با مطالعه مطالب زیر متوجه خواهید شد سودآوری پرورش زالو و سایر موارد مربوطه چقدر است.


پرسشهای متداول پرورش زالو

سرمایه اولیه و سودآوری پرورش زالو چقدر است؟

Leech Iranzalo (1)
سرمایه اولیه و سودآوری پرورش زالو
سودآوری پرورش و تکثیر چقدر است؟

پرورش : خرید هر لارو زالو ۱۵۰۰ تومن (سال ۱۳۹۹ ) و فروش در زمستان در سایز طبی ۶۰۰۰ تومان – تکثیر : زالوهای مولد در هر بار زایش بین ۲۰ الی ۵۰ لارو بدنیا می آورند.
طرح توجیهی پرورش زالو و سودآوری پرورش زالو (۱)

برای پرورش زالو چقدر سرمایه لازم است؟

پاسخ دقیقی ندارد ورود تخصصی و تهیه تجهیزات مورد نیاز حداقل ۳۰ الی ۵۰ میلیون و سطح صنعتی سرمایه بسیار بیشتر.

دوره بازگشت پول چند ماه طول می کشد؟

پرورش زالو هر دوره ۶ الی ۹ ماه – تکثیر زالو زمان بیشتر و تقریبا بیش از یکسال لازم می باشد.

بهترین پیشنهاد برای میزان سرمایه گذاری و مسیر فعالیت چیست؟

دوره اول را با پرورش زالو و با حجم کم شروع کنید و با اطلاعات مناسب وارد این حرفه شوید. از مشاوره اولیه رایگان بهره ببرید مراقب کلاهبرداری ها باشید و…


ویدئوی بازار و ارزش زالو طبی

بازار و ارزش زالو طبی

به عنوان مثال هر فرد برای آگاهی و آشنایی با این کار می‌تواند با تعداد بسیار کم بین ۵۰۰  الی ۱۰۰۰ عدد زالو این کار را شروع کرده و دوره اول را برای کسب تجربه سپری کند سودآوری پرورش زالو با اطلاعات کم ممکن نمی گردد.

و یا میتوان با تعداد بین ۱۰۰۰ الی ۲۰۰۰ قطعه زالو ، کار را به طور رسمی آغاز کرد البته ناگفته نماند که تعداد زیر هزار قطعه با عنوان تعداد کم در این حرفه شناخته می شود و فردی که با این تعداد شروع به کار کرده است نبایستی انتظار سودآوری بالایی را داشته باشد.

در ویدئوی زیر به موضوع دوره کامل تکثیر و پرورش زالو پرداخته ایم بهتره با دقت ببینید.

دوره کامل تکثیر و پرورش زالو
پرورش زالو روغن خراطین صابون زالو
سرمایه اولیه و سودآوری پرورش زالو

جهت سودآوری پرورش زالو و درآمد پرورش زالو بهتر است از بسته آموزشی ما بهره ببرید.


مراحل و قدمهای اصلی برای شروع و موفقیت در حرفه پرورش زالو:

زمان کل: 20 روز

تحقیق و مطالعات اولیه

ابتدا اطلاعات اولیه خود را تکمیل نمایید میتوانید با مشاهده سایتهای مختلف در این زمینه کسب اطلاعات نمایید. در ابتدای کار هیچ هزینه ای نکنید بعد از اطمینان از اینکه به این کار علاقمند شده اید باید آموزش ببینید.

قدم دوم دریافت آموزش تخصصی

کسب آموزش تخصصی پرورش و تکثیر زالو میتواند تسلط شما به این کار را افزایش دهد.با دریافت مشاوره نیز میتوانید اطلاعات خوبی دریافت نمایید.

مرحله بعد دریافت مشاوره اولیه

بعد از آموزش میتوانید مشاوره دریافت نمایید تا پاسخی برای تمامی ابهامات و سوالات خود داشته باشید.

خرید تجهیزات و راه اندازی فارم

شروع به کار شما بعد از انتخاب محل مناسب برای پرورش و تکثیر زالو و سپس خرید تجهیزات و وسایل لازمه می باشد.در سایت ایران زالو میتوانید اطلاعات کاملی در زمینه اطلاعات اولیه ، مشاوره ها ، خرید وسایل و راه اندازی فارم و … بدست آورید.

سفارش خرید زالو و ادامه فعالیت

بعد از راه اندازی فارم پرورش زالو میتوانید زالوهای مورد نیاز خود را خریداری کنید. بهتر است برای خرید زالوها نیز با دقت عمل کنید تا بار باکیفیت خرید نمایید.


توجه !

متاسفانه اکثر افرادی که تازه وارد هستند در اولین قدم با تعداد بسیار زیاد بیش از ۵۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ قطعه شروع به کار کرده و در سال اول با مشکلات بسیار زیادی مواجه شده و اکثر این افراد نیز با ضرر و زیان های بسیار سنگینی مواجه می شوند این کار سودآوری پرورش زالو و درآمد پرورش زالو را کم می کند.

چرا که حجم کار بسیار بالا بوده و نبود تجربه و اطلاعات و همچنین تخصص کافی در این زمینه باعث می شود تا تمامی عوامل دست به دست هم داده و یک فرد کم تجربه نتواند از پس مشکلات و خطرات احتمالی این کار به خوبی برآید.

آموزش پرورش زالو - ایران زالو
سرمایه اولیه و سودآوری پرورش زالو

09189644436 هاشمی (تماس – پیامک – ایتا – واتساپ – تلگرام)
کانال ایران زالو در ایتا
کانال روغن خراطین و زالو و… در ایتا
پیام به ادمین (مدیر سایت) در ایتا

توجه : همانطور که شما نیز مطلع هستید این حرفه به عنوان یکی از شغل های پر ریسک شناخته شده است و نباید در قدم اول با هزینه سنگین وارد این حرفه شد.

بارها شاهد این موضوع بودیم که شرکت‌ها و یا افراد خاصی که در زمینه خرید و فروش زالو و آموزش در این زمینه فعالیت می کنند به افراد تازه وارد پیشنهاد شروع کار با حجم بسیار بالا را داده اند که توجیه مالی و عقلی ندارد.

نکته: سودآوری پرورش زالو با تعداد زالوی بیشتر امکان پذیر است و با تعداد کم سودآوری بالایی نصیب شما نمی شود اما تجربه لازمه را بدست خواهید آورد.

سرمایه اولیه مورد نیاز برای پرورش زالو چقدر است؟
سرمایه اولیه و سودآوری پرورش زالو

پیشنهاد ما این است که فردی که تازه وارد بوده و می خواهد این کار را از صفر آغاز کند در وهله اول مکان خود را آماده کرده و نسبت به خرید تعداد کم اقدام کند و دوره اول را فقط به نیت کسب تجربه سپری کرده تا بتواند برای دوره های بعد تصمیم گیری مناسبی داشته باشد.

حداقل سرمایه اولیه مورد نیاز برای پرورش زالو

از آنجایی که سرمایه اولیه مورد نیاز برای پرورش زالو فقط خرید زالو نمی باشد بایستی به فکر خرید تجهیزات و وسایل مورد نیاز نیز باشید.
در کل باید گفت فردی که با هزار قطعه زالوی کوچک کار خود را آغاز می‌کند سرمایه بین ۳۰  الی ۴۰ میلیون تومان لازم دارد.

ناگفته نماند که تجهیزات خریداری شده با این مبلغ برای تعداد ۵۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ عدد نیز تقریبا پاسخگو می باشد.

آموزش رایگان پرورش زالو
سرمایه اولیه و سودآوری پرورش زالو

ما در مقاله هایی در همین سایت به وسایل فارم پرورش زالو به صورت دقیق پرداخته ایم پیشنهاد می کنیم به طور کامل مطالعه کنید.

آموزش تکنیکها و نکات طلایی پرورش زالو خانگی
سرمایه اولیه و سودآوری پرورش زالو

البته ناگفته نماند که خرید وسایل و تجهیزات نیز مستلزم داشتن آگاهی در این زمینه می باشد قیمت های ذکر شده در بالا با توجه به پارامترهای زیر متغیر می‌باشند.
– وسایل را به صورت کارکرده خریداری کرده باشید.
– بعضی از وسایل را می توانید از لیست خرید حذف کنید (مانند قفسه‌ها ، ترازوی دیجیتال و غیره)
– از فضای شخصی خود بابت راه اندازی فارم استفاده کنید.
– با حجم کم شروع به کار کنید.
– امور تاسیساتی و نصب وسایل و همچنین لوله کشی ها را خودتان انجام دهید.
و…

سرمایه اولیه مورد نیاز برای پرورش زالو چقدر است؟
سرمایه اولیه و سودآوری پرورش زالو

برای شروع به کار و همچنین دانستن این موضوع که سرمایه اولیه مورد نیاز برای پرورش زالو چقدر است می توانید کلیه موارد و احتیاجات خود را بر روی برگه نوشته و نسبت به تهیه آنها اقدام کنید اما به این موضوع توجه داشته باشید که همیشه هزینه ها در واقعیت بیشتر از محاسبات بر روی برگه می باشد.

پرورش زالو
سرمایه اولیه و سودآوری پرورش زالو

دریافت مشاوره پرورش زالو

دریافت مشاوره پرورش زالو میتواند کمک بزرگی به تازه واردین این حرفه داشته باشد به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای شروع به کار حتماً با چند نفر با تجربه در این زمینه مشورت کرده و از کم و کیف کار آگاه شوید و محتاطانه وارد این حرفه شوید.

ویدئوی ” در چه مکانی میتوان پرورش زالو انجام داد ” در زمینه موارد مهم پرورش زالو می باشد مشاهده آن را از دست ندهید :

سرمایه اولیه مورد نیاز (کمک بزرگی در سودآوری پرورش زالو دارد ) برای پرورش زالو به شخص شما نیز بستگی دارد بعضی از افراد به صورت وسواس گونه نسبت به خرید بعضی از وسایل عمل کرده و هزینه‌های جانبی اضافه ای را برای خود متحمل می گردند.
به همین خاطر در قدم اول تا آن جایی که امکان دارد از هزینه‌های اضافه صرف نظر کرده و کار را به صورت آزمایشی شروع کنید تا بتوانید در بازه زمانی بین ۶ الی ۹ ماهه اول تجربه لازم را کسب کرده و چنانچه علاقه مند بودید در این کار بمانید نسبت به گسترش کار خود اقدام کنید.

ویدئوی آشنایی با پرورش زالو

آشنایی با پرورش زالو

به طور کلی می توان هزینه هایی را که یک فرد در قدم‌های اول بایستی متحمل شود را این چنین بیان کرد:
هزینه خرید کلیه تجهیزات
هزینه خرید زالوها
هزینه باربری وسایل به فارم پرورش زالو
هزینه کارگری جهت جابجایی وسایل
هزینه نصب و راه اندازی وسایل و همچنین امور تاسیساتی مانند لوله کشی ها و غیره.
هزینه های محاسبه نشده


امیدواریم این مقاله اطلاعات مناسبی را در اختیار شما دوست عزیز قرار داده باشد بهترین پیشنهاد استفاده از آموزشهای تخصصی برای شروع بکار می باشد.

میتوانید بسته آموزشی پرورش زالو را از ما تهیه کنید. با توجه به کیفیت ارائه آموزشها پیشنهاد می کنیم حتما از DVD های آموزشی ما با قیمتی شگفت انگیز بهره ببرید.

آموزش پرورش زالو
سرمایه اولیه و سودآوری پرورش زالو


14 دیدگاه دربارهٔ «میزان سرمایه اولیه و سودآوری پرورش زالو + آموزش نکات کاربردی 1401»

 1. منصور حضرتی

  سلام و عرض ادب خدمت جناب هاشمی عزیز ازمطالب بسیار مفیدی که در سایت شما قرار داده شده بسیار سپاس گزارم واقعا دستتون درد نکنه من در طول یکسال نتونستم با این هجم از مطالب خوب ورایگان مواجه بشم هستن کسانی که فقط ادعای زکات علم رو دارن اما لقمه رو دور سر آدم میچرخونن در هر صورت آشنائی باشما باعث خوشحالی وآرامش خاطر ماست خداوند بهروزی کامل به شما عطا کنه بهترینها رو برای شما وخانواده گرامیتان آرزو مندم .. بااحترام کامل منصور حضرتی به امید دیدار هرچند کوتاه…

  1. با سلام و احترام متقابل …
   از این همه ابراز لطف شما سپاسگذاریم.
   در خدمت شما هستیم.

  2. مهرداد آدینه

   درود
   اخذ مجوز تولید در حال حاضر به چه صورتی هست و چقدر زمان می برد؟
   سپاس

 2. ملیکا.م

  سلام جناب مهندس هاشمی.
  بنظرتون با چقدر میشه پرورش زالو در تهران راه اندازی کرد.اگر نیاز هست باشما تماس بگیرم

  1. سلام. با حجم کم اگر بخواید کار رو شروع کنید حداقل ۱۰ میلیون. اما بهتره شرایط و محل فعالیت شما سنجیده بشه و بعد نظر داده بشه.

 3. با سلام
  جناب هاشمی بزرگوار ،بنده قصد پرورش زالو در کرمان رو دارم ،لطفا راهنمایی کنید.ممنون

  1. سلام دوست عزیز…
   سوالتون کلی هست
   بهتره فایل صوتی قدمهای اولیه شروع بکار را در گروه و کانال تلگرام ایران زالو گوش بدید/
   میتونید مشاوره تلفنی بگیرید …

   راههای تماس با ما

 4. عبدالرضا منصوری

  سلام خسته نباشید، عذرخواهی میکنم من هیچ اطلاعی از زالو ندارم درحال حاضر بیکارم اگر بخوام این کار رو انجام بدم چقدر هزینه باید کنم و چقدر فضا برای راه اندازی نیاز هست آیا مراقبت ۲۴ساعته نیاز داره، بعد از چندوقت به سوددهی می رسه و از کجا میشه زالو رو تهیه کرد که مطمئن باشه

  1. سلام دوست من.
   ۱- میزان هزینه : بستگی به نوع و روش انتخابی شما داره و اگر بخواهید با حجم کم شروع کنید حداقل ۲۰ الی ۳۰ تومن برای تهیه تجهیزات نیاز هست.

   ۲- فضا : حداقل ۱۵ الی ۲۰ متر مربع

   ۳- در طول شبانه روز بهتره حداقل ۳ بار سرکشی انجام بشه. ( میانگین هر دفعه نیم ساعت ) البته بستگی به تعداد زالوها داره.

   ۴- زمان سود دهی : اگر پرورش انتخاب گردد بعد از ۶ الی ۹ ماه. اگر تکثیر انتخاب گردد بیش از یکسال.

   ۵- دفعه اول برای خرید زالو حتما همراه با یک نفر با تجربه این کار رو انجام بدهید.

   موفق باشید.

 5. فاطمه هاشمی صابر

  سلام.
  سپاس عالی بود
  من دی وی دی آموزشی شما رو الان از سایت خریداری کردم و قصد دارم انشالله این هفته کار رو شروع کنم.
  بازم ممنون

  1. سلام. خوشحالیم که به ما اعتماد دارید . انشالله موفق باشید.

 6. حامد احمدی

  سلام. سایتتون ترکونده. من مطالب زیادی از همه جای سایت ایران زالو یادم گرفتم. ممنون خداخیرتون بده. به نظرم بهترین سایتی که دیدم ایران زالو هست.ممنون آقای هاشمی.
  احمدی

  1. سلام دوست عزیز
   نظر لطفتون هست. خوشحالیم که تونستیم موجب رضایت شما باشیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا