جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پرورش زالو چرا و چگونه؟ 2 الی 10 سانت

نحوه آموزش و دانلود فیلم و کتاب تکثیر و پرورش زالوی طبی بصورت قدم به قدم
بسیاری از مشتاقان فعالیت در زمینه پرورش زالو بدنبال دانلود فیلم و کتاب تکثیر و پرورش زالوی طبی بصورت قدم به قدم هستند.

به همین دلیل بسیاری از افراد با سایت های مختلفی آشنا می‌شوند که در زمینه نحوه تکثیر و پرورش زالوی طبی مطالب مختلفی را ارائه داده اند در این میان نمی‌توان به هر سایت و هر صفحه مجازی در فضای اینترنت اعتماد داشت چرا که بیشتر این مطالب به صورت کپی برداری شده و بدون اینکه به پشتوانه علمی آن توجهی شود ارائه شده اند.

پرورش زالو چرا و چگونه؟ / ایران زالو دات کام
پرورش زالو

نحوه دانلود مطالب و محتواهای مربوط به تکثیر و پرورش زالوی طبی

شما می توانید انواع فایل های صوتی ، تصویری ، کتابها و جزوات پرورش و تکثیر زالو ، pdf های زالو ، مقالات آموزشی و دیگر موارد را از سایت ایران زالو دات کام تهیه و مطالعه و مشاهده نمایید.
در سایت ایران زالو به کلیه موارد تخصصی و تجربی در زمینه حرفه های مختلف تکثیر ، پرورش و نگهداری زالو به زبان ساده پرداخته شده است چنانچه در هر زمینه ای سوالی دارید میتوانید با ما در تماس باشید.

اگر نیاز به آموزشهای تخصصی دارید میتوانید در این زمینه محصولات ارزشمند ما را که در زمینه های مختلف پرورش و تکثیر زالو تهیه و ارائه شده اند را خریداری نمایید.

تماس با پشتیبانی ایران زالو : هاشمی ۰۹۱۸۹۶۴۴۴۳۶
شما میتوانید محصول ارزشمند ما را با عنوان” آموزش نحوه تکثیر و پرورش زالوی طبی بصورت قدم به قدم “ از سایت ایران زالو تهیه نمایید.

پرورش زالو چرا و چگونه؟ / ایران زالو دات کام

آشنایی با شاخه های مختلف کسب و کار و حرفه زالو

افرادی که مشتاق هستند در زمینه حرفه زالو وارد فعالیت شوند و به نوعی به این حرفه با دید تجاری و کسب درآمد نگاه می‌کنند می‌توانند در زمینه‌های مختلفی فعالیت کنند که هر کدام از این زمینه های مرتبط با زالو میتواند به نوعی شغل محسوب گردد.

شاخه های اصلی حرفه زالو عبارتند از :
تکثیر زالو
پرورش زالو
نگهداری زالو
که در زیر به شرح هر کدام به طور اختصاصی پرداخته ایم.

پرورش زالو چرا و چگونه؟ / ایران زالو دات کام
پرورش زالو
پرورش زالو چرا و چگونه؟ / ایران زالو دات کام
پرورش زالو

تکثیر زالو

تکثیر زالو به عنوان یکی از سخت ترین و پیچیده ترین مراحل حرفه زالو به شمار می‌رود چرا که افرادی که در زمینه تکثیر زالو وارد فعالیت می شود بایستی به موارد مختلفی از جمله قرنطینه زالو ، تغذیه زالو ، جفت گیری و زاد و ولد ، طریقه نگهداری بچه زالوها و… آشنایی و تسلط کافی داشته باشد در زمان تکثیر زالو ها که بین ۸ الی ۱۶ ماه به طول می انجامد احتمال بیماری و تلفات زالوها بسیار زیاد است و همین امر باعث بالا رفتن حساسیت این شاخه از فعالیت زالو می باشد.
تکثیر زالو نسبت به سایر فعالیت های مرتبط با زالو دارای سودآوری بالاتری می باشد اما بسیار حساس تر و سخت تر می باشد.

پیشنهاد ایران زالو : دانلود آموزش نحوه تکثیر و پرورش زالو بصورت تخصصی و قدم به قدم

پرورش زالو

پرورش زالو به شاخه‌ای از نگهداری زالو اطلاق می‌شود که فرد بعد از خریداری زالوهای مورد نیاز در سن خاص ، نسبت به نگهداری آنها اقدام نموده و بعد از سپری کردن چند ماه ( بین ۶ الی ۹ ماه ) نسبت به فروش آنها اقدام می کند در بخش پرورش زالو بایستی تغذیه نیز صورت گیرد.
همانگون که قبلا نیز بدان اشاره شده تکثیر زالو سخت ترین روش و پر سودترین روش می باشد اما در پرورش زالو شما با سخت و حساسیت نسبتا کمتری مواجه هستید و همچنین سود کمتری نیز عایدتان می شود.

نگهداری زالو

این شاخه از فعالیت در زمینه کار زالو به عنوان راحت ترین شاخه شناخته می شود چرا که فردی که وارد این حرفه می‌شود میزان مشخصی از زالو ها را در سن خاص خریداری کرده و بعد از چند ماه وارد بازار می کند در این حرفه ای نیازی به تغذیه و محیط تکثیر نیست و فقط بایستی چند ماه زالو ها را نگهداری کرد.

راحتی این روش در این است که زالوها بصورت قرنطینه نگهداری شده و فقط فرد نگهدارند بایستی آب زالوها را در زمان مناسب تعویض نماید چرا که باعث بروز عفونت و تلفات می شود.
در تمامی سه روش فوق که گفته شد بهداشت آب از مهمترین پارامترهای موفقیت می باشد.

پرورش زالو چرا و چگونه؟ / ایران زالو دات کام
پرورش زالو

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرد.

سودآوری زالو

سود آوری زالو یکی از سوالات بسیاری از دوستانی هست که می خواهند تازه وارد حرفه پرورش و تکثیر زالو شود اما آیا پرورش و تکثیر زالو سودآوری مناسبی دارد یا خیر؟
در پاسخ به سوال فوق باید چنین گفت :
کار پرورش و تکثیر زالو مانند سایر شغلهای دیگر سودآوری مناسبی دارد و این سودآوری و کسب درآمد مستلزم پیش نیازهایی می باشد که اگر آنها رعایت شوند و مهیا باشند صاحب این حرفه را به ثروت خوبی خواهند رساند.

مهمترین پیش نیازهای ورود به پرورش زالو ، نگهداری و تکثیر زالو در ایران

– هر شغلی به میزان خاصی فعال و تولید کننده نیاز دارد یعنی اگر تعداد افراد حاضر در آن شغل بیش از حد استانداراد و کشش بازار شود مطمئنا در زمینه فروش محصول به مشکل برمیخوریم و حرفه پرورش و تکثیر زالو نیز اینچنین میباشد یعنی اگر افراد کمی در محل زندگی و شهر شما در این کار هستند میتوانید وارد این کار شوید و از آینده و موفقیت در فروش محصول خود مطمئن باشید.
– تخصص و تجربه در زمینه شغل پرورش و یا تکثیر زالو از دیگر ملاکها بشمار می رود. چرا که باید در هر زمینه ای که می خواهید وارد فعالیت در آن شوید اطلاعات کافی داشته باشید تا موفق ظاهر گردید.
بعنوان مثال اگر در زمینه بیماریهای مختلف زالوها و راههای شناخت و یا درمان آنها را ندانید مطمئنا با میزان تلفات بسیار سنگینی مواجه می شوید که در عرض چند روز الی چند هفته شما را با ورشکستگی و شکست در این زمینه مواجه می کند.

پرورش زالو چرا و چگونه؟ / ایران زالو دات کام
پرورش زالو
پرورش زالو چرا و چگونه؟ / ایران زالو دات کام
پرورش زالو

مطمئنا موارد ریز و درشت بسیار زیادی در مورد نحوه نگهداری و پرورش و حتی تکثیر زلو وجود دارد که کوتاهی در باره هر کدام از آنها موجب مشکلات و ضرر و زیانهای مختلفی می گردد.


– مورد بعدی داشتن صبر ، پشتکار و همچنین به روز بودن می باشد این کار بعنوان یکی از شغلهای دیر بازده بوده و هر کسی که وارد این کار می شود باید مدتی بین ۶ الی ۱۶ ماه صبر نماید تا به نتیجه برسد و اگر درآمدی ندارید حتما در کنار پرورش و تکثیر زالو یک شغل موفقت داشته باشید تا شما را از این بابت تا مدت یکسال الی دو سال تامین نماید.
– بازاریابی قوی داشته باشید و در همه جا برای فروش محصولات خود فعالیت نماییدو شما بایستی هم در دنیای مجازی و شبکه های اجتماعی در فکر فروش زالوهای خود باشید و هم در شهر محل زندگی خود و یا حتی سایر استانها و شهرها به فکر فروش و بازار یابی باشید.


– برای کارتان وقت بگذارید اگر همه چیز را به طور عالی انجام داده باشید و نتوانید به موقع و بدرستی به زالوهای خود سرکشی نمایید مطمئنا شما با شکست موجه میشوید و این مشکل بسیاری از دوستانی می باشد که فکر می کنند اگر زالوها را قرنطینه کنند دیگر نیاز چندانی به رسیدگی و اقدامات تکمیلی ندارند.

پیشنهاد ایران زالو: آموزش تضمینی و تخصصی در زمینه پرورش و تکثیر زالو از صفر تا صد و بصورت قدم به قدم


آیا وارد پرورش و تکثیر زالو بشویم؟

امروزه به دلیل وجود مشکل بیکاری در بین اکثر جوانان کشور ما می توان به راحتی به این موضوع پی برد که با وجود کارها و شغلهای نوپا مثل پرورش زالو ، خیلی ها علاقمند به فعالیت در آن می شوند و سود این نوع کارها وسوسه کننده می باشد.


ولی آیا وارد پرورش و تکثیر زالو شویم یا نه؟ بایستی جواب را در خودتان و در شرایط محل زندگی خود بیابید!
با کمی جستجو و پرس و جو در محل زندگی خود می توانید به میزان اشباع بازار پی ببرید و متوجه شوید که می توانید در این زمینه فعالیت کنید یا نه؟ البته بعضی از افراد و شرکتها در زمینه خرید و فروش انواع زالو فعالیت دارند و می توانید از آنها استفاده نمایید.

پرورش زالو چرا و چگونه؟ / ایران زالو دات کام

بازار هدف زالوی طبی و فرآورده های آن کجاست؟

منظور از بازار هدف ، محل فروش و نحوه فروش زالوهای شما می باشد.
بیشترین و بهترین بازار هدف که میتوان زالوها را در آن به فروش رساند عبارتند از :
– عطاریهای فروشنده زالو
– پزشکان طب سنتی
– پزشکان خانگی
– خریداران زالو جهت مصارف شخصی
– آزمایشگاههای خاص
– خریداران دلالان زالو
– شرکتهای واسط و فعال در زمینه های مختلف پرورش و تکثیر و همچنین خرید و فروش زالو
– صادرات
– مصارف جهت روغن گیری
– و…

پرورش زالو چرا و چگونه؟ / ایران زالو دات کام
پرورش زالو

ضرر و زیان در کار پرورش زالو

هر کاری دارای آفتها ، مشکلات و ضرر و زیانهای خاص به خود می باشد. زیانها و خسارات موجود در حرفه پرورش ، نگهداری و تکثیر زالو به چند عامل مهم برمی گردد که در زیر به آنها اشاره شده است.


– عدم رعایت بهداشت فردی و بهداشت فارم پرورش زالو که منجر به تلفات گسترده می گردد.
– نبود مدیریت در فارم زالو
– توقع بیجا از سودآوری سریع و همچنین نبود صبر و پشتکار
– نداشتن برنامه ریزی جهت ارائه بموقع محصول به بازار
– اشباع بازار از بابت تامین کننده های مختلف و ارائه قیمتهای نامتعارف
– رعایت نکردن قواعد و قوانین مهم
– عدم فراگیری آموزش های تخصصی مورد نیاز
– و…

پرورش زالو چرا و چگونه؟ / ایران زالو دات کام

برای پرورش و تکثیر زالو از کجا شروع کنیم؟

در حین فعالیت در زمینه پرورش و یا تکثیر زالو نیاز به موارد بیشماری جهت اجرا و یا رعایت آن موارد می باشد.
اما قبل از ورود به این عرصه باید چه کرد؟ و برای پرورش و تکثیر زالو باید از کجا شروع کنیم؟
چنانچه شما نیز مایلید تا در زمینه های مختلف حرفه زالو فعالیت نمایید بایستی اقدامات اولیه این کار را انجام دهید و پس از سپری نمودن این موارد وارد این کار شوید.

اقدامات اولیه جهت ورود به کسب و کار پرورش و تکثیر زالوی طبی

اما واقعا قبل از شروع به فعالیت پرورش زالو باید چکار کنیم؟

نکته ! در ابتدای امر تکلیف خودتان را مشخص کنید!

سپس با توجه به موارد زیر قدم بردارید و تصمیم گیری نمایید:
– توانایی های خود را بسنجید که آیا میتوانید در این مسیر موفق ظاهر شوید یا نه؟
– امکانات اصلی و مورد نیاز دارید؟ مانند موارد زیر : مکان مناسب جهت پرورش و تکثیر زالو – وجود امکانات اولیه کافی مانند آب ، برق ، گاز – خرید وسایل و تجهیزات مورد نیاز مانند وانها و مخازن و …


– سرمایه شما برای شروع بکار در این زمینه چقدر است و با چند میلیون میخواهید وارد فعالیت در این زمینه شوید؟ ناگفته نماند که قدم اول را نباید بزرگ بردارید.
– انرژی و وقت کافی برای تکثیر و پرورش زالو دارید؟ یا اینکه میخواهید بعنوان کار دوم در آن فعالیت کنید.
– و…

پرورش زالو چرا و چگونه؟ / ایران زالو دات کام

تصمیم گیری نهایی و سپس انجام اقدامات اصلی از مهمترین موارد قبل از اقدام به ورود به کسب و کار پرورش و تکثیر زالو می باشد.
تصمیم گیری نهایی به عهده شماست ما کلیه مواردی که مورد نیاز بود به سمع و نظر شما رساندیم و به کلیه نکات ، موارد ، قدمها ، و … اشاره کردیم.
شما با توجه به امکانات ، هدف و سرمایه خود می توانید در این عرصه قدم بگذارید ناگفته نماند که برای شروع به فعالیت در این زمینه حتماً و بایستی با افرادی که در این زمینه چند سال تجربه و تخصص دارند مشورت نمایید.

بی گدار به آب نزنید!

تکلیف خود را مشخص کنید در کدام یک از شاخه های مختلف پرورش و تکثیر و نگهداری زالو می خواهید فعالیت کنید.
به غیر از این سه شاخه اصلی موارد دیگری نیز جهت فعالیت های اقتصادی و کسب درآمد از موجود زالو وجود دارد که به آن موارد در زیر پرداخته شده است.

به عنوان مثال می‌توان به :
فرآورده‌های زالو
روغن زالو
پودر زالو
کرم زالو
استحصال آنزیم بزاق زالو و دیگر موارد اشاره کرد.

پرورش زالو چرا و چگونه؟ / ایران زالو دات کام
پرورش زالو چرا و چگونه؟ / ایران زالو دات کام

جهت کسب اطلاعات تخصصی و تجربی در زمینه های مختلف پرورش ، نگهداری و تکثیر زالو با تیم ایران زالو در ارتباط باشید.
شما میتوانید جهت دریافت آموزشهای تخصصی و تجربی ما از طریق سایت ایران زالو و قسمت فروشگاه اقدام نمایید.

پیروز و سربلند باشید


آموزش پرورش زالو

16 دیدگاه دربارهٔ «پرورش زالو چرا و چگونه؟ 2 الی 10 سانت»

 1. حمیرا صورند

  ممهنون خیلی کامل و عالی بود.
  بقیه مقاله هاتون هم خوبند.
  تشکر

 2. علی رحیمی

  چطور میتونیم با شما همکاری در مورد خرید و فروش روغن زالو و . .. داشته باشیم؟
  من میخام در کنار کارم این محصولات رو هم بفروشم.
  قیمت محصولاتتون با مبلغی که در فروشگاه هست فرقی داره؟

  1. سلام.
   در زمینه همکاری با ایران زالو با ما تماس بگیرید.

 3. سلام آقای هاشمی.من کرابی هستم از سبزوار. شما تو کار پرورش زالو هستید? اگه بخوام وارد پرورش زالو بشم میتونم رو کمکتون حساب کنم?

  1. سلام آقای کرابی. برای دریافت مشاوره تماس بگیرید.

 4. صادق معرفت

  سلام خدمت مهندس هاشمى من معرفت هستم در مورد پرورش و تکثیر زالو میخواستم مزاحمتون بشوم البته سوالاتم رو در واتس آپ پرسیدم اما چجوری میتونم از آموزشهاتون بهرمند بشوم ؟؟؟ ممنون

  1. سلام. بهترین روش استفاده از بسته سی دی آموزش پرورش زالو هست . به فروشگاه سایت مراجعه کنید

 5. hotan amiri

  باسلام و عرض ارادت وآرزوی تندرستی برای شما.احتراما چند سوال پیرامون تولیدوپرورش زالوی طبی داشتم اگر لطف بفرمایید و پاسخ دهید سپاسگزار خواهیم بود

  1. سلام و سپاسگزارم از لطف شما.
   لطفاً سوالات خود را به طور واضح بپرسید تا در همین صفحه به آنها پاسخ داده شود.

 6. احمد معراجی

  باسلام برادر عزیز گرامی زحمت شما انشاالله خدا بخواهد میخواهم با راهنمایی شما بزرگوار پرورش زالو راه اندازی نمایم باتشکر از لطف محبت شما برادر عزیز ممنونم

 7. مهدی ماهان

  سلام اقاى هاشمى وقت بخیر بسته امروز رسید دستمون خیلى مفیده انشاالله براى مراحل بعدى مزاحمتون میشیم خیلى ممنون

  1. سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که مورد رضایت شما واقع شده است.

 8. آریانا واحدی

  سلام جناب مهندس من از تهران تماس گرفتم ۴۰ متر فضا در نظر دارم برای درست کردن فارم زالو و بعد از۲هفته مطالعه و بررسی چند تا سایت و دیدن ۱-۲تا فیلم آموزشی میخواستم بدونم شما ب تهران هم خدمات میدین و بر خلاف چیزی ک گفته شده برای اولین کار میخواستم از زالو های مولد شروع کنم و۱۰۰۰ عدد مد نظر دارم و براشم ۲۰ تا پیت ۱۳لیتری سفارش دادم ک فردا تحویل میگیرم و با توجه ب محدودیت هزینه ام میخواستم ببینم چه وسایلی رو حتماً باید بگیرم و آیا فیلم آموزشی تونو میتونم با هزینه کمتر بگیرم و این ک از طریق شما تهرانم زالو مولد تهیه کنم ک مطمئن باشه؟

  1. سلام دوست عزیز
   در حال حاضر مشاوره و توضیحات فنی فقط به صورت تلفنی انجام می‌پذیرد و دوستانی که به دنبال دریافت آموزش های تخصصی و کاربردی هستند آنها پیشنهاد می کنیم از بسته های آموزشی ما که با قیمتی بسیار مناسب است بهره ببرند.
   برای خرید تجهیزات در ابتدای امر آموزش ببینید و بعد از آن نسبت به انتخاب وسیله صحیح با دقت عمل کنید بعضی تجهیزات واجب نیستند و بعضی از آنها را می توانید با قیمت مناسب در بازار تهیه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا